درباره ما

فروشگاه عصاری

کلاسیک گیفت بزرگترین فروشگاه هدایای تبلیغاتی در ایران

%d8%ae%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7%d8%b1

فروشگاه عصاری فعالیت خود را از سال ۱۳۶۴ در حوزه چاپ و خدمات هدایای تبلیغاتی آغاز نموده است. با عنایت به قیمت مناسب هدایای تبلیغاتی این فروشگاه و تحویل به موقع سفارشات مشتریان گرامی و رشد روزافزون تعداد مشتریان بر آن شده است تا در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی و افزایش تنوع هدایای تبلیغاتی ولی اینبار بدون واسطه فعالیت خود را ادامه دهد.

فروشگاه عصاری%d8%a7%d8%a8%d8%b2%d8%a7%d8%b1

امروزه کیفیت و کمیت کالاهای تولیدی و نحوه ارایه آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است لذا فروشگاه کلاسیک گیفت در صدد برآمده است تا هدایای تبلیغاتی مورد نیاز مشتریان عزیز را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت ارایه دهد.

فروشگاه عصاری%d9%81%d9%84%d8%a7%d8%b3%da%a9

یکی از گامهای نویی که فروشگاه عصاری برداشته است در زمینه طراحی و تغییر نوع بسته بندی هدایای تبلیغاتی می باشد، هماهنگونه که از اسم اینگونه کالاها بر می آید یکی از ملزومات هدیه، شکل زیبای بسته بندی آن می باشد که متاسفانه تاکنون به این مهم پرداخته نشده بود که فروشگاه عصاری این نقص را برطرف نموده است.

فروشگاه عصاری%d9%81%d9%84%d8%b4-%d9%85%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c

قابل ذکر است بخشی از هدایای تبلیغاتی جزء کالاهای وارداتی می باشند که بسته بندی آنها شکل مطلوبی ندارد لذا اقدام به طراحی و تولید بسته بندی های شکیل و مناسب برای این نوع هدایای تبلیغاتی نموده است.

 

 

 

 

  بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت هدایای تبلیغاتی با کلاسیک گیفت

 

فروشگاه کلاسیک گیفت با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی و با دارا بودن کارگاه های مجهز انواع چاپ در تلاش است که با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان هرگونه هدایای تبلیغاتی شما را فراهم نماید.

فروشگاه رضا عصاری با سابقه طولانی در امر واردات و توزیع انواع هدایای تبلیغاتی و با داشتن امکانات انواع چاپ با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت میتواند شما را در راه رسیدن به آرمانهایتان یاری نماید.
برای مشاوره و گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره های فروشگاه تماس بگیرید با تشکر

۰۲۱-۵۵۶۲۹۵۶۵

۰۲۱-۵۵۶۲۹۵۳۸

۰۲۱-۵۵۱۵۰۳۷۳