واردات و پخش هدایای تبلیغاتی

واردات وپخش هدایای تبلیغاتی

ما با فراهم آوردن هدایای تبلیغاتی نفیس در طرح ها و قیمت های مختلف، به شما کمک می کنیم در قلب و ذهن مشتری و مخاطب خود نفوذ کرده و خدمات خود را تبلیغ کنید. هدایای تبلیغاتی ما شامل : تولید و پخش عمده خودکار فلزی و پلاستیکی تبلیغاتی، خودکار لیزری و تست پول، فلاسک ماگ و لیوان سرامیکی تبلیغاتی، ست خودکار و اتود مدیریتی تبلیغاتی، جاکلیدی جاکارتی و ابزار چندکاره تبلیغاتی و هدیه تبلیغاتی ارزان می باشد.

انجام خدمات چاپ بر روی انواع هدایای تبلیغاتی؛ از جمله چاپ روی خودکارهای فلزی و پلاستیکی، چاپ سیلک و دیجیتال روی ساعت دیواری، رومیزی ، چاپ لیزر روی جاکلیدی چرم و فلزی، چاپ لیوان تبلیغاتی، چاپ ساک های تبلیغاتی، چاپ کیف های تبلیغاتی و چاپ انواع هدایای تبلیغاتی جدید.

 

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از عوامل مهم در تبلیغات است که اگر هدایای تبلیغاتی به درستی انتخاب شود عامل مهمی در به خاطر سپردن محصول یا خدمات شما می باشد و نیز باعث ایجاد رابطه پایدار بین طرفین ( هدیه گیرنده و هدیه دهنده ) می شود از سوی دیگر ما شاهد رقابت فشرده در عرصه تجارت میان شرکت ها برای معرفی خود به مشتریان هستیم که عوامل مختلفی در این رقابت فشرده نقش دارند در این میان تبلیغات به ویژه هدایای تبلیغاتی یکی از مهمترین آن ها می باشد .

در این راستا فروشگاه ما با تولید و پخش هدایا وخدمات چاپ هدایای تبلیغاتی، خودکار فلزی و پلاستیکی تبلیغاتی، خودکار لیزری و تست پول، فلاسک ماگ و لیوان سرامیکی تبلیغاتی، ست خودکار و اتود مدیریتی تبلیغاتی، جاکلیدی جاکارتی و ابزار چندکاره تبلیغاتی و همچنین با دارا بودن کارگاه های چاپ مجهز لیزر و چاپ تامپو بر آن است تا در بالاترین سطوح کیفیت نیازهای تبلیغاتی شما عزیزان را بر آورده کند.

مطالب مشابه

فروشگاه عصاری-هدایای تبلیغاتی

 فروشگاه عصاری فروشگاه عصاری  فعالیت خود را از سال ۱۳۶۴...

هدایای تبلیغاتی

  هدایای تبلیغاتی   هدایای تبلیغاتی یکی از عوامل مهم...

هدایای تبلیغاتی فروشگاه رضا عصاری

هدایای تبلیغاتی فروشگاه رضا عصاری هدایای تبلیغاتی یکی از مؤثرترین...

تنظیمات قالب